Vestavěné skříně jsou praktické a modernímu bydlení sluší

Pokud zrovna nebydlíte ve velkolepé vile, pravděpodobně dennodenně řešíte nedostatek místa. Úložné prostory nejsou nafukovací, a jakmile je jednou zaplníte, jen těžko do nich naskládáte další věci. Samozřejmě můžete (a měli byste) průběžně vyhazovat to, pro co v budoucnu nenajdete využití, ale ruku na srdce – ani tím pravděpodobně problémy s prostorem nezažehnáte. Jak z toho ven? Elegantní řešení nabízí vestavěné skříně, které lze umístit i do nevyužívaných zákoutí, šikmin a rohů místností.

Vestavěné skříně na míru jsou nedílnou součástí menších bytů, ale stejně tak se hodí i do většího bydlení. A to jednoduše proto, že jsou funkční i vysoce estetické. Skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru a umocní celkový dojem.

modern apartment interior (3D rendering)

Chcete-li ze skříně na míru „dostat“ maximum, nechte si ji vyrobit tak, aby využila co nejvíce prostoru. Zároveň si dejte pozor na to, aby sekce s šatními tyčemi nebyly příliš široké – s ohledem na nosnost by tyč neměla být delší než 1 m. U hlubších skříní lze využít výsuvných věšáků.

K obvyklým materiálům na výrobu korpusu patří laminovaná dřevotříska, výplně jsou většinou z dýhované nebo děrované desky, masivu či bambusu. Jasnou volbou pro každého, kdo vyžaduje stylový design a nenáročnou údržbu, je kombinace lamina s dřevodekorem nebo jiným dezénem.

Vnitřek vestavěné skříně je plně ve vaší režii. Klíčovou roli hrají vaše individuální požadavky a samozřejmě rozměry nábytku. Můžete si vybrat z poměrně širokého spektra prvků, jako jsou vyklápěcí a výsuvné koše, botníky, držáky a rámy apod. Ostatně právě možnost individualizace je na vestavěných skříních to nejlepší. A když celek doplníte zabudovaným LED osvětlením, výsledek předčí vaše očekávání.

Nevěříte? Pak se podívejte na na krásné vestavěné skříně Praha od specialistů z AR DEKOR, kteří vyrábí nábytek s až 20letou zárukou na rámy a posuvné mechanismy.

Přidat komentář