Umělé květiny už nejsou kýč. Díky moderním technologiím vypadají jako živé!

Potrpíte si na přítomnost pestrobarevných květin? Ale kde na ně neustále brát peníze… Odpověď vás možná překvapí. Zaměřte se na sortiment umělých květin a garantujeme vám, že nebudete litovat. Pořídit si pár umělých dekorací rozhodně není na škodu. Adekvátní alternativa všemu bydlení na kráse neubere!

Umělé květiny do bytu na první pohled nerozeznáte od těch skutečných. Moderní technologie umožňují výrobu perfektních napodobenin, které jsou na míle vzdálené umělým květinám, jak si je možná pamatujete z doby svého mládí. Výrobci používají dokonalejší materiály a poznat rozdíl mezi živou rostlinou a imitací je čím dál tím těžší.

umele-kvetiny

Dekorační květiny jsou o něco dražší než živé, ale s přihlédnutím k délce doby, po kterou vám budou dělat radost, je investice minimální. K mání jsou přitom i napodobeniny exotických druhů, které jsou velmi choulostivé.

Vázy s umělými květinami jsou ideální pro alergiky, kteří by živé rostliny nesnesli. Ocení je i časově zaneprázdnění lidé, protože je není zapotřebí zalévat. Rodiče neposedných dětí zase nemusí mít strach z toho, že dítka při hře vázu převrhnou, vodu vylijí a květiny polámou. Umělé dekorace vydrží mnohem horší zacházení než živé rostliny.

Pravdou je, že umělé květiny chytají prach, ale není nic jednoduššího, než je jednou za čas šetrně osprchovat.

Spoustu krásných květin najdete na www.italissima.cz. Prodejce nabízí moderní umělé květy, kytice, listy, ratanové dekorace a sušené traviny. To vše v různobarevných kombinacích. Květiny z měkkého PVC a látky (polyester se sametovým nebo hladkým povrchem) a pěnového polyuretanu se snadno udržují a vypadají jako jejich reálné předlohy.

Chcete-li, aby umělé květiny působily ve váze originálně, zkombinujte různé druhy. Přirozený dojem umocníte kombinací květin, které spolu současně rostou i v přírodě.

Přidat komentář