Kusové koberce navodí ve vašem bydlení správnou atmosféru

Koberce se z hledáčku bytových designérů nevytratily ani navzdory přítomnosti moderních podlahových krytin. Zvýšené pozornosti se těší designové kusové koberce, které mají téměř magickou moc. Položení kusového koberce obratem umocní dobrý dojem z místnosti. Doslova jako mávnutím kouzelného proutku! A nejde jen o vizuální efekt, kusové koberce navíc zlepšují akustické podmínky interiéru.

Trendy v oblasti kusových koberců se mění

Milovníkům kusových koberců nemusíme připomínat, že i tyto dekorace podléhají změnám trendů, a to velmi znatelným. Jednobarevné smyčkové koberce už v kurzu nejsou. Do moderních interiérů se dostávají zářivé barvy, vysoký vlas a netradiční vzory. V podstatě platí, že originální pojetí vítězí nad rutinou a stereotypem. Dokážete-li si z neuvěřitelně pestré nabídky designově různorodých kusových koberců vybrat správně, vaši domácnost zalije pocit útulnosti.

Proč byste si ho měli pořídit i vy?

Kusové koberce jsou krásné. Ale za zmínku stojí také vynikající izolační vlastnosti. A konečně fakt, že stoprocentně seženete koberec vhodných rozměrů. V případě kusových kusových koberců nemusíte dělat kompromisy. Stačí se ponořit do nabídky a vybrat ten správný. Pěkně na míru konkrétní místnosti.

Které barvy jsou „in“?

Designové pojetí kusových koberců se mění rok co rok. V současné době letí zemité tóny, které v kombinaci se zajímavou strukturou nevypadají vůbec špatně. Velký zájem je i o decentní šedou či dynamickou cihlovou červeň. Návrháři se obvykle inspirují v oděvním průmyslu a sází na podobné barvy a trendy.

Vyberte si kusový koberec, do kterého se zamilujete

Ať už nakonec vsadíte na klasiku nebo moderní vzory, poohlédněte se u specializovaného prodejce na www.bytema.cz. V nabídce najdete luxusní vlněné, shaggy, firesé a další typy kusových koberců. Zboží je skladem a naživo si ho můžete prohlédnout v prodejně v Šenově u Nového Jičína.

Přidat komentář