Tepelné čerpadlo: Alternativní zdroj energie šetří vaší kapsu

Vzhledem k rostoucí ceně energií se stále častěji hovoří o opatřeních vedoucích k minimalizaci tepelných ztrát a úspoře energie jako takové. A je to právě teplo, které tvoří významnou část celkových výdajů domácnosti, takže není od věci zvážit, zda se z dlouhodobého hlediska nevyplatí investovat do tepelného čerpadla. Moderní zařízení pracuje s velkým množstvím energie získané z okolního prostředí, je ekologické a navíc nabízí maximální uživatelský komfort.

Kolik ušetříte a za jak dlouho?

Chcete-li výhledově ušetřit nemalou částku za vytápění a ohřev vody, máte jedinečnou šanci. Návratnost kvalitního tepelného čerpadla se pohybuje v intervalu 3 až 8 let. Společně se zvýhodněným tarifem, na který budete mít díky čerpadlu nárok, může celková úspora dosáhnout až 80 %. V praxi samozřejmě hraje roli i samotné tepelné čerpadlo – obecně platí, že investice do špičkového systému se vrátí mnohem rychleji.

Tepelná čerpadla Alpha InnoTec

K nejrozšířenějším typům patří tepelné čerpadlo země – voda a vzduch – voda. Co se týče konkrétního modelu, k absolutní špičce patří německé systémy Alpha-InnoTec. Zařízení nabízí variabilní umístnění bez nutnosti složitých technických úprav domu. Instalace je jednoduchá a čerpadla lze používat také k ohřevu vody. Díky nejnovějším technologiím pracují velmi efektivně, tiše a naprosto bezúdržbově. Za zmínku stojí také elegantní design, který nijak neruší vzhled domu.

tepelne-cerpadlo

Tepelná čerpadla Alpha-InnoTec doporučují odborníci ze společnosti Solarex. Právě ti vám pomohou s výběrem vhodného modelu a postarají se o kompletní servis od A do Z. Zařízení dopraví k vám domů, provedou instalaci a zajistí průběžný servis.

Společnost Solarex je držitelem mnoha akreditací, certifikátů a ocenění. Spolehněte se na letité zkušenosti odborníků a začněte šetřit za teplo. Další informace najdete na www.solarex.cz.

Přidat komentář