Stylový interiér díky moderním látkovým roletám

Většina lidí si život bez sluníčka nedokáže představit, ale někdy je ho až příliš. Intenzivní sluneční paprsky pronikající okny do bytu mohou být velmi nepříjemné, a tak nezbývá, než je nějakých způsobem zkrotit. Pokud právě stojíte před výběrem stínící techniky, ale nechcete si pořizovat klasické žaluzie, nemusíte. Zaměřte se na sortiment látkových rolet – ten momentálně slaví obrovský boom. Ale co přesně si pod nimi představit? Porozhlédli jsme se v nabídce specializovaného prodejce MK rolety, který nabízí špičkové látkové rolety od českého výrobce Bematech. Firma zajišťuje kompletní servis včetně instalace a montáže v Praze a Plzeňském kraji.

Látkové rolety předčí vaše očekávání

Představíte-li si pod látkovými roletami techniku, která hyzdila okna v bytech panelových domů v minulé dekádě, pak vás současný koncept mile překvapí. Moderní látkové rolety mají s těmi dřívějšími společný snad je název. Firma Bematech se v oblasti vývoje a výroby pohybuje přes 20 let a stínící systémy z její produkce patří v daném segmentu k tomu nejlepšímu.

Proč se do nich okamžitě zamilujete?

Látkové rolety jsou jasnou volbou pro každého milovníka interiérového designu. Nabídka čítá přes 200 druhů neprůhledných i méně průhledných látek. Nechybí ani zatemňující, průsvitné či římské rolety s neviditelnými švy. K dalším výhodám patří snadná manipulace  a možnost instalace motorizovaného systému.

Zajímavou volbu do bytu i kanceláře představují screenové rolety, které se vyznačují tím, že během dne umožňují výhled jen z vnitřní strany (z venkovní zatemňují). V případě tohoto typu však buďte obezřetní, protože za tmy je jejich efekt opačný.

K nejzajímavějším variantám bezesporu patří také látkové rolety den a noc. Na látce se střídají zatemňující a transparentní pruhy, jejichž velikost si zvolíte sami. Účinně regulují světlo a sluší každému interiéru.

Chcete-li se o látkových roletách dozvědět více a podívat se na bohatou fotogalerii realizací, zamiřte na www.mk-rolety.cz. Odborníci z MK rolety vám rádi pomohou s výběrem.

Přidat komentář