Smart žárovky vykouzlí příjemnější domov

Chytrý telefon vlastní skoro všichni, známé jsou také chytré televize či hodinky. Usnadňují nám život a vnášejí do něj spoustu nového, co jsme si dříve ani nedokázali představit. Víte však, v čem spočívají funkce smart žárovek a čím vám život obohatí právě ony?

Co je vlastně smart žárovka?

Éra obyčejných žárovek je dávno pryč. Spotřebovávaly příliš mnoho elektrické energie, byly náročné pro peněženky uživatelů i pro životní prostředí. Nahradily je úsporné žárovky, které mají mnohem nižší příkon, čímž šetří současně energii a přírodu. Pokrok však nejde zastavit, proto přišly na scénu smart žárovky.

Jsou to úsporné žárovky, které umí měnit sílu i barvu osvětlení. Určitě to znáte – k práci potřebujeme spíše silné světlo, před spaním je lepší světlo menší intenzity a teplejšího odstínu. Smart žárovka se přizpůsobí tomu, co zrovna chcete či potřebujete. Stačí ji spárovat s vaším telefonem, pak už můžete pomocí mobilní aplikace ovládat žárovku tak, jak se vám zamane.

Čím smart žárovka přispěje?

Smart žárovky dokáží domov zpříjemnit tak, jak si ani nedokážete představit. Bez nich by vás nenapadlo, jak dokáže změna osvětlení proměnit prostředí. Jakmile to však jednou zkusíte, nedáte na ně dopustit. Specifický typ osvětlení působí na psychiku víc než dost. Až do tohoto tajemství jednou vniknete, hravě si pomocí světla vykouzlíte tu správnou atmosféru, kterou zrovna potřebujete. Postupně se vám díky tomu zkvalitní spánek, zefektivní práce, budete se lépe koncentrovat a dostanete se do lepší duševní pohody.

Ovládání smart žárovky je jednoduché

Žárovka se ovládá pomocí přehledné aplikace, práce s ní je snadná a intuitivní. Smart žárovka jde spárovat s Applem, Androidem, Google home i s chytrou pomocnicí Amazan Alexou. Neexistuje tedy žádné omezení, smart žárovky může mít úplně každý.

Přidat komentář