Pro dům, zahradu, chatu i dešťovku

Jste milovníky krásných zahrad, jezírek, bazénů nebo hrdým majitelem chaty? Potom se jistě neobejdete bez šikovného pomocníka, s jehož pomocí se vám podaří docílit svých plánů.

Ať už vášnivě zahrádkaříte a pohled na mísu vlastnoručně vypěstovaných rajčat vám vykouzlí úsměv na tváři, bude čerpadlo vaše pravá ruka. Rostliny zeleniny a ostatně i ovoce si totiž libují po pořádné spršce, a pokud se deště nedostává, můžete jim vláhu zajistit pomocí nachytané dešťovky a čerpadla. Takže žádné chození s těžkými konvemi, jen radost z vlastní práce a zalévání pomocí hadice. Zejména naše babičky a dědečkové tohoto pomocníka ocení. Ať už jde o první napuštění či vypuštění jezírek nebo čištění bazénů, je dobré mít po ruce spolehlivou věcičku, která vám s tímto nelehkým úkolem pomůže. A to ještě nepadla řeč o chalupě a používání dešťové a užitkové vody jak při zalévání, tak i například splachování. Chatař, zahrádkář či plavec, všichni si přijdou na své.

Bleskové přečerpání velkého množství vody

Ponorné kalové čerpadlo Kärcher SP 7 DIRT INOX

Výkonné kalové čerpadlo má s krytem z ušlechtilé oceli a robustním kvalitním těsněním zaručenu velmi dlouhou životnost. Je konstruováno na rychlé přečerpávání čisté i špinavé vody a vybaveno automatickým spuštěním a vestavěným předfiltrem. Jeho úctyhodný výkon až 15500 litrů znečištěné vody za hodinu oceníte u zaplavených sklepů, vypouštění bazénu nebo využití vody z velkých zahradních jezer k zalévání zahrady, dokonce svým výkonem poslouží i k odčerpání vody ze zatopených stavebních jam.

Ponorné čerpadlo na vodu Kärcher SP 7 Dirt Inox je při kontaktu s vodou okamžitě spuštěno individuálně a plynule přenastavitelným Level Sensorem. Pokud stav vody opadne opět pod úroveň Level Sensoru, čerpadlo se po 15 vteřinách automaticky vypne. Může přečerpávat i silně znečištěnou vodu s částečkami nečistot až o velikosti 30 mm. Při silněji znečištěné vodě poslouží k ochraně před ucpáním vestavěný a dolů stažitelný předfiltr z ušlechtilé oceli. Ponorné kalové čerpadlo lze stisknutím spínače režimu přenastavit také na trvalý provoz. Při vhodném nastavení Level Sensoru může čerpadlo spolehlivě odčerpávat až do 35 mm výšky zbytkové vody.

Pracuje v ponorné hloubce až 7 m s tlakem 0,8 bar a výtlakem 8 m. Na připojovací hrdlo Quick Connect můžete napojit hadice 1“, 1 ¼“, 1 ½“.

Rozvedení užitkové vody do domu a na zahradu

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 7 Home & Garden

Voda je stále vzácnější a není vhodné s ní plýtvat. Navíc ceny pitné vody rostou, a proto je rozumné využívat užitkovou vodu tam, kde je to možné. V užitkové vodě můžete prát, splachovat s ní záchod, využít ji k zalévání zahrady či k naplnění bazénu.

Tlakové čerpadlo Kärcher BP 7 Home & Garden se vyznačuje vysokou kvalitou, výkonem a dlouhou životností. Je bezúdržbové a vhodné pro zásobování užitkovou vodou. Díky funkci automatického spuštění/zastavení se čerpadlo BP 7 samostatně zapne – a později opět vypne. V případě nouze při chodu na sucho je tu pojistka, která čerpadlo na vodu vypne. Pětistupňový pohon vás přesvědčí vysokým výkonem, efektivností a tichým chodem. Při stejném průtoku potřebuje BP 7 Home & Garden menší výkon motoru než běžná Jet čerpadla – úspora energie: cca 30 %. Ke znakům komfortního vybavení, jako integrovanému nožnímu spínači, 2 výstupům pro současný provoz 2 připojených zařízení a protihlukovým nožičkám se přidružují bezpečnostní prvky jako sériový předsazený filtr a integrovaný zpětný ventil pro spolehlivý provoz.

Vodu dokáže čerpat z hloubky 8 m, přičemž výtlak má až 60 m a dosahuje tlaku až 6 bar. V jeden moment zvládne zavlažovat trávník, být využit k zalévání i dodávat vodu ke spláchnutí toalety.

Zahradní zálivka rovnou ze sudu

Sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set

Využít dešťovou vodu můžete i na malé zahradě. Každá kapka se počítá. Vodu můžete chytat do sudu a z něj pohodlně vodu odčerpávat, kdykoli budete potřebovat. Inovativní sudové čerpadlo Kärcher BP 1 Barrel Set je dodáváno v sadě s 15 m hadicí PrimoFlex, stříkací pistolí, univerzálními hadicovými spojkami a hadicovými spojkami s Aqua stopem. Svou konstrukcí je čerpadlo uzpůsobeno pro pohodlné zavlažování dešťovou vodou právě ze sudu. Je vybaveno plovákovým spínačem, který umožňuje snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami, které jej pak nezanáší a čerpadlo déle vydrží. Nezáleží na tom, jaký a jak hluboký sud máte, díky flexibilnímu uchycení a nastavitelné délce hadice můžete využít různé druhy sudů. Hadice neobsahuje ftaláty, a tak je zdravotně nezávadná a máte jistotu, že k rostlinám přivádíte „zdravou“ vodu.

https://www.karcher.cz/cz/zahrada.html

Přidat komentář