Pohodlné sezení a květiny jako čistička vzduchu. I to patří do každé kanceláře

Pracujete v kanceláři nebo pracujete formou Home Office? Ať už chodíte do práce nebo pracujete z pohodlí své domácí kanceláře, měli byste se v dané kanceláři cítit příjemně a dobře. Pokud se totiž nebudete ve své kanceláři cítit dobře, práci nebudete odvádět tak efektivně a kvalitně. To je ostatně důvod, proč mnozí zaměstnavatelé nechávají své pracovníky pracovat z domova, jelikož bylo dokázáno, že lidé se ve svém vlastním domově cítí příjemně a jejich práce tak odsýpá daleko rychleji a kvalitněji, než když musí vstávat a práci udělat ve stanovené pracovní době. Když si však bude moct zaměstnanec zařídit i firemní kancelář, i v práci se bude cítit skvěle. Nabízí se však otázka, co do takové kanceláře patří.

Ať už budete pracovat z domova nebo budete každý den dojíždět do práce, kancelář si zařiďte tak, jak je vám libo. Důraz klaďte hlavně na pohodlné a kvalitní sezení, kromě toho také na květiny, které fungují jako čistička vzduchu.

Vyberte si kvalitní kancelářskou židli

Jak jsme zmínili, je velice důležité, abyste si vybrali vhodnou a kvalitní kancelářskou židli. Při sedavém zaměstnání je důležité, aby byla vaše páteř po celé délce zpevněná a aby nohy svíraly úhel devadesát stupňů. Se správnou kancelářskou židlí předejdete bolesti zad či křečovým žílám, které vznikají proto, že špatně sedíte.

Důraz klaďte i na výběr stolu

Nezapomínejte, že i pracovní stůl je třeba vybírat dle daných kritérií a specifik. U stolu se musí brát v potaz jeho výška a také hloubka (počítač nesmí být umístěn v těsné blízkosti očí, ale měl by být mezi počítačem a očima určitý rozestup).

Nezapomínejte na květiny

Květiny zútulňují nejen každou domácnost, ale zpříjemňují i kanceláře. Navíc fungují jako čistička vzduchu, což oceníte. Skvělým kandidátem na květinu do kanceláře je tchynin jazyk, který je sice jedovatý, ale dokáže pohlcovat toxiny a jiné tělu škodlivé látky ze vzduchu.

Přidat komentář