Objevte důmyslné koupelnové skříňky, které vám pomohou zajistit dostatek úložného prostoru

V koupelně nám velmi často chybí prostor, a to nejen tehdy, když mluvíme o koupelnách v bytech. Zvláště, pokud zde potřebujete umístit i pračku, skutečně místa téměř vůbec nezbývá. Naštěstí jsou k dispozici skvěle řešené skříně do koupelny, které vám s úložným prostorem zaručeně pomohou.

Bílá, praktická, skladná skříňka

Velmi praktická je např. vyšší bílá koupelnová skříňka LHC40W, kterou můžete najít na webových stránkách finecase.cz. Díky rozměrům 30 x 30 x 82 cm vejde téměř všude. Můžete ji umístit pod zavěšený bojler, nebo nad ni pověsit rohovou nebo klasickou skříňku s poličkami.

Ještě skladnější je 4 patrový pojízdný úložný vozík, který má rozměry 40 x 13 x 86 cm. Skvěle se hodí k uložení produktů k péči o tělo, kosmetiky, ale také čisticích prostředků, pokud nemáte malé děti. Máte-li rádi uložené ručníky do ruliček, což se doporučuje jako ideální skládání při nedostatku prostoru, i ty se vám zde vejdou.

Vyřešte prostor pod umyvadlem

Do koupelen využijeme i koupelnový nábytek v podobě umyvadlové skříňky. Je u ní myšleno na pohodlí pro práci s odpadem od umyvadla, ale přitom nabízí police, díky nimž prostor částečně využijeme. Rozestup polic se dá nastavit do 3 různých úrovní, a tak uschováte i vyšší předměty. Plné dvířka zakryjí vše, co má být zakryto, aby prostor vypadal čistě a dokonale.

K výrobě byl použit materiál odolný proti vlhkosti a snadno čistitelný. Spodní skříňka je z MDF třídy E1 povrchově ošetřena barvou, odolná vůči vlhkosti a plísním a také snadno čistitelná.

Podívejte se na finecase.cz a vyberte si kvalitní koupelnový nábytek za rozumné ceny. Nechybí zde ani rozměrnější koupelnové skříňky, praktické regály nad toaletu a další. Budete určitě spokojeni a rádi se zde budete za nákupy vracet.

Přidat komentář