České kuchyně na míru – kuchyně Gabon

Často se říká, že rekonstrukce domu, bytu, nebo jedné místnosti je náročnější než se pustit do celého nového projektu od základů. Pokud se chystáte rekonstruovat poprvé, budete jistě vděční za každou pomocnou ruku. Pokud nemáte ve svém blízkém okolí nikoho, kdo by si vzal rekonstrukci vaší kuchyně pod křídla a navigoval vás k dalšímu potřebnému kroku, velmi rádi tak učiníme my. Kuchyně a interiéry na míru Gabon je česká společnost s 30letou tradicí. Kvalitu a spolehlivost potvrzuje nejen dlouhodobé působení v tomto odvětví, ale také spousty spokojených zákazníků z Česka, Rakouska, Německa a Švýcarska.

Perfektní místo na vaření

Kuchyně je místo, kde by se především žena měla cítit dobře, ruku na srdce, ve většině českých domácností vládne vaření právě ona. Rekonstrukce kuchyně však může být trochu oříšek, především pokud byste rádi vytvořili prostorné místo s velkými úložnými prostory v panelovém bytě. Kuchyně Gabon vytváříme na míru každému zákazníkovi. S nabitými zkušenostmi jsme připraveni vyrobit kuchyně na míru, promítnout do ní vaše představy a zároveň vytvořit prostor, kde se nebudete cítit stísněně nebo nekomfortně.

Materiál a vzhled je na vás, měření, výroba a instalace na nás

Jakmile dojde na návrh interiéru, fantazii se meze nekladou. Rozmístění jednotlivých kusů kuchyňské linky si můžete naplánovat sami, inspirovat se v souborech ke stažení na našich internetových stránkách. V případě, kdy je prostor komplikovaný, zajistíme vám technika, který místnost změří ještě před první návštěvou studia. Na první schůzce budeme diskutovat o vašich potřebách a přáních, nahlédneme na možnosti materiálů a vzhledu. Po potvrzení konečné varianty nábytku změří technik přesné rozměry u vás doma, pokud neproběhlo zaměření před konzultací.

Kuchyně Gabon těší svými kvalitami už více než 10 000 českých i zahraničních spokojených zákazníků. Těšíme se, až se stanete jedním z nich.

Přidat komentář