Jak co nejlépe vybavit obývací pokoj? Poradíme, na co se zaměřit

Říká se, že obývací pokoj je srdcem každého bytu. Jedná se o místnost, kde se potkáváme s návštěvami a trávíme příjemné chvíle při relaxaci. Už jen to jsou důvody, proč věnovat dostatečnou pozornost výběru vybavení. V článku se zaměříme hlavně na volbu sedací soupravy a obývací stěny. Také poradíme, kde všechno seženete za příjemné ceny.

Sedací souprava přesně zapadající do interiéru

Jaký kus nábytku vás napadne jako první, když si představíte obývací pokoj? Pravděpodobně se bude jednat o sedací soupravy. Mají mnoho variant, tvarů a barev. Jedno však mají společné. Jejich rozměry a uspořádání se hodí do místnosti a vytváří dominantu s praktickými možnostmi využití. Výběr konkrétního kousku je nutné podřídit velikosti pokoje. Velmi oblíbené jsou například sedací soupravy 3 + 2 + 1, které jsou ideální do většího prostoru. Stanou se místem pro pohoštění návštěv a některé varianty nabídnou příležitostné lůžko, případně praktický úložný prostor.

Další dominantou je obývací stěna

Máte nádhernou pohovku a pohodlná křesla, ale stále máte pocit, že v místnosti něco chybí? Určitě se jedná o pořádnou obývací stěnu. Ta by opět měla splňovat některé praktické požadavky, jako je dostatečný úložný prostor a odpovídající rozměry. Luxusní obývací stěny navíc přináší impozantní vzhled, který dodá celému obývacímu pokoji ten správný náboj. Na tento kus nábytku se budete s radostí koukat a stane se neodmyslitelnou součástí vašeho bytu.

Slaďte ostatní vybavení

Shánění nábytku může být únavné, když pobíháte po obchodech a nevíte, jaký kousek se vám líbí více. Mnohem jednodušším způsobem je výběr na internetu. Na Lumax-nábytek.cz si vyberete, co se vám aktuálně líbí. Sortiment je plný moderních kousků v kvalitním zpracování. Při objednávce jistě oceníte i dopravu zdarma a případnou montáž nábytku. Vybavování bytu tímto způsobem si jistě oblíbíte a oceníte nejenom ušetřený čas, ale i finance.

Přidat komentář