Na popel se musí se správným pomocníkem

Krb zkrátka patří k moderní domácnosti, protože je krásnou dekorací a zároveň je s ním lehké navodit ten správný pocit zimní pohody. Už jen vzít hrnek nebo knížku do ruky a užívat si ty praskající hřejivé oranžové plamínky. A takhle si můžete večer užívat třeba každý den. Jediné, co by vám mohlo kazit radost by mohlo být ranní čištění krbu od popela. Ale pokud už jste si pořídili moderního pomocníka, už vám nebude vadit ani tato činnost.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po z máčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Přidat komentář