Kdo je připraven, není překvapen. Díky sněhové fréze vás zima nezaskočí!

Zima klepe na dveře a pokud se již nyní obáváte bohaté sněhové nadílky, podnikněte preventivní opatření. Pořiďte si sněhovou frézu, se kterou je odklízení sněhu snadné jako procházka růžovým sadem. Prozradíme vám, jak sněhovou frézu vybrat, na co si dát pozor a na koho se obrátit.

Jednostupňová, nebo dvoustupňová fréza?

Sněhové frézy lze rozdělit na jednostupňové a dvoustupňové. Jednostupňové sněhové frézy jsou určeny pro odklízení sněhu z menších, rovných a pevných ploch. Jde o ideálního pomocníka pro majitele rodinných domů, kteří mají na starost odklízení příjezdové cesty a chodníčků na zahradě. Jednostupňová fréza je konstrukčně řešena tak, aby odklidila sníh až k povrchu země. Má lehčí a menší konstrukci, což usnadňuje manipulaci i uskladnění na konci sezóny.

Dvoustupňové sněhové frézy uspějí i v extrémních podmínkách. Nerozhodí je ani zmrzlý, těžký a mokrý sníh a nezapadnete s nimi v závějích. Lze je použít také na nezpevněném povrchu, a to včetně štěrkového.

snehova-freza-husqvarna

Na co si dát pozor při výběru frézy?

Chcete-li, aby vám sněhová fréza věrně sloužila po mnoho let, zaměřte se na kvalitní motorizaci (motor by měl být výkonný, úsporný a spolehlivý). Neméně podstatné je příslušenství, které závisí na vašich individuálních potřebách. Obrátíte-li se na autorizovaného prodejce, jistě si vyslechne vaše požadavky a doporučí vám vhodné řešení.

Proč si vybrat sněhovou frézu Husqvarna?

Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, vsaďte na některou z renomovaných značek. Patří k nim i sněhové frézy Husqvarna se špičkovými motory Briggs & Stratton. Zakoupíte-li některý z modelů u autorizovaného prodejce Husqvarna Křapáček, získáte profesionální poradenství a kompletní servis od A do Z. Aktuální nabídku najdete na www.husqvarna-krapacek.cz.

Přidat komentář