HGS: Outsourcujte úklid, ostrahu a další činnosti, na které nemáte čas!

Úklid bytu je víceméně „brnkačka“, ale komu by se chtělo do gruntování vícegenerační vilky? I to je ovšem ve srovnání s kancelářským komplexem, výrobními prostory nebo jiným či komerčním průmyslovým objektem slabý šálek čaje. Pokud vás v dohledné době něco takového čeká, neztrácejte čas a pozvěte si na pomoc profesionály, kteří se úklid postarají namísto vás. Že nikoho takového neznáte? Specialisté z HONDL GLOBAL SERVICES zajišťují full-servis, a to v oblasti soukromých, komerčních i průmyslových objektů. Prozradíme vám, co pro vás mohou udělat!

Jak vypadá úklid na špičkové úrovni? Pod taktovou kvalifikovaných pracovníků nemá daleko do symfonie… Ale teď vážně – moderní technika, kvalitní prostředky a dlouholeté zkušenosti v oboru garantují stoprocentní výsledek. Tým pracovníků čítá pouze specialisty, kteří prošli pečlivou prověrkou. Ve strojovém parku nechybí zametací, mycí, leštící a čistící technika, profesionální průmyslové vysavače a další pomocníci.

Rozhodnete-li se využívat úklidové služby, potěší vás rychlost, důslednost a v neposlední řadě i příznivé ceny. Službu můžete využít jednorázově i pravidelně. Po domluvě lze provést také generální a speciální úklid, jehož součástí je také desinfekční a hygienický servis, stavební a průmyslové úklidové práce.

HGS nabízí víc než „jen“ úklid. Vyjde vám vstříc i s ohledem na jiné požadavky. Firma se zabývá údržbou zeleně v interiérech i venku, a to i velmi rozlehlých ploch. V portfoliu nechybí ani komplexní security servisostraha objektů, recepční služba, instalace kamerového systému a bezpečnostní audit.

Nabídku služeb završuje temporary help, což je moderní metoda personálního managementu. Potřebujete-li dočasnou výpomoc pracovní silou v přechodném období, HGS pro vás vyhledá odpovídající pracovníky a postará se o vše od osobního pohovoru až po uzavření smlouvy a zpětnou vazbu s klientem.

Chcete se o službách dozvědět více? Informace najdete na www.hgs.cz.

Přidat komentář