3 skvělé sety zahradního nábytku

Sezóna grilovaček a divokých zahradních oslav je doslova v plném proudu a pokud si letního veselí neužíváte, měli byste urychleně začít. Protože jak už to tak bývá, nejkrásnější roční období se přehoupne do podzimu dříve, než se nadějete. Otázkou je, jestli si vůbec léta užívat můžete – nechybí vám na zahradě sestava nábytku, na kterou je radost pohledět a ještě větší radost na ní sedět? Toužíte-li po komfortním designovém skvostu za super cenu, poohlédněte se po něm v novém e-shopu společnosti DEOKORK. V nabídce najdete zahradní nábytek z různých materiálů. K nejprodávanějším patří následující trojice.

Zahradní kovová sestava RIVER

Potrpíte si na eleganci moderních materiálů? Střídmý design kovové sestavy RIVER působí velmi harmonicky a díky černému laku evokuje pocit luxusu. Další výhoda spočívá ve vysoké odolnosti a snadné údržbě. Kovové židle mají zesílenou konstrukci a dle popisu je jejich nosnost až 120 kg.

Zahradní kovová sestava GALIA

Pokud vám z nějakého důvodu nesedla sestava RIVER, ale přesto toužíte po kovovém zahradním nábytku, mohla by vám padnout do oka sestava GALIA. Skládá se z kovových židlí a stolu se sklem v šedé barvě. Součástí setu je také slunečník, který se montuje do otvoru v průsečíku uhlopříček stolu. Také od sestavy GALIA můžete čekat bezúdržbovost a dlouhou životnost.

Dřevěná zahradní sestava TEA

Ctíte-li zásadu, že na zahradu patří přírodní materiály, bude se vám líbit masivní zahradní sestava TEA o síle 38 mm. Jedná se o kvalitní český výrobek z masivního smrkového dřeva (pasterizovaného sušením na 80°C). Povrch je opatřen vodou ředitelnou lazurou, která dřevo chrání před UV zářením, zamodráním a plísněmi.

Nevybrali jste si? Na www.i-zahradninabytek.cz najdete mnohem více sestav a mimo to i nezbytné doplňky a příslušenství v podobě polstrů, slunečníků a dalších věcí.

Přidat komentář