Vánoční osvětlení vykouzlí tu správnou atmosféru

Do Vánoc sice nějaký ten měsíc zbývá, ale kdo je připraven, není překvapen. Chcete-li se během nejkrásnějších svátků v roce oddávat pohodě a relaxaci, vyřešte dekorační dilema již nyní. Pořiďte si vánoční osvětlení do bytu a na zahradu v předstihu – předejdete tak každoročnímu shonu. Pokud si potrpíte na moderní trendy, bude se vám hodit následující porce inspirace. Prozradíme vám, jak bohatý je aktuální sortiment světýlek a dekorací!

Tu správnou vánoční atmosféru vytvoříte pomocí populárních LED řetězů. Výrobky s příslušnou třídou krytí (IP 44) můžete bez obav použít i na zahradě. K ozdobení obrysů domu jakou jako stvořené LED závěsy a krápníky. K velkým hitům patří také efektní LED sněžení.

Neméně populární jsou LED kabely-hadice a dekorace ve tvaru vloček, stromečků, hvězd a dalších typicky vánočních motivů.

V čem je lepší LED vánoční výzdoba bytu?

LED didody sice klasické žárovky z pultů zcela nevystrnadily, ale je po nich zdaleka největší poptávka. Nabízí úplně jiné možnosti zdobení, a navíc jsou velmi úsporné. Obecně jsou „ledky“ ekologičtější, trvanlivější a odolnější. Svítivost se počítá v desítkách tisíc hodin a spotřeba je oproti tradičním řetězům zanedbatelná. Pořizovací cena moderního vánočního osvětlení je sice vyšší, ale v průběhu let se investice vrátí i s úroky. Vánoční výzdoba bytu a zahrady z LED diod může být v provozu non stop, aniž byste to nějak pocítili na účtu za elektřinu.

Sortiment LED řetězů a světelných kabelů je velmi pestrý. K mání jsou různě barevné varianty a stejně tak i čiré se studeným nebo teplým světlem. Některé ozdoby jsou programovatelné a lze je nastavit tak, aby vytvářely specifické efekty.

Kde najdete další skvělé tipy na vánoční výzdobu?

Bohatou nabídku vánočních světel a dekorací najdete u známého prodejce t-zbozi.cz. Ještě před tím se ale podívejte na další tipy na vánoční výzdobu.

Přidat komentář