Kuchyňské potřeby Tescoma: Pro radost z každodenní přípravy jídla!

Pustili jste se do zařizování kuchyně a rekonstrukci již máte úspěšně za sebou? V tom případě vítejte v poslední, ale neméně důležité fázi. Neobejdete se bez kvalitních kuchyňských potřeb, bez kterých by byla příprava jídla obtížná, zdlouhavá a leckdy i nemožná. No a pokud se vám v souvislosti s hrnci, rendlíky a jinými pomocníky vybaví značka Tescoma, pak jste na správné cestě. České hospodyňky nedají na výrobky tuzemské firmy dopustit a to samé platí i milionech dalších žen napříč celým světem.

Česká firma slaví úspěchy ve více než sto zemích

Tescoma má ve světě zvučné jméno srovnatelné s Baťou a Luxem. Ryze česká společnost sídlí ve Zlíně, kde ve vlastním Design centru vyvíjí a testuje nové výrobky. Je držitelem mnoha patentů a právem si vysloužila množství prestižních ocenění za design.

tescoma

V případě kuchyňských potřeb Tescoma samozřejmě nehovoříme jen o líbivém a originálním zevnějšku, ale také o ergonomii a kvalitnímu zpracování. K tomu přičtěte přítomnost moderních materiálů a velmi příjemnou cenu. Potřebujete snad další důvody, proč si svou kuchyni zařídit v rytmu Tescomy?

Ať už máte spadeno na několik konkrétních výrobků nebo kompletní vybavení do kuchyně, své volby litovat nebudete. Výrobce si je kvalitou kuchyňských potřeb natolik jistý, že na ně poskytuje prodlouženou záruku v rozmezí 3 až 10 let. Produkty prochází důslednou kontrolou a aktuálně jsou exportovány do stovky zahraničních zemí. Na českou značku velmi slušné číslo!

Na závěr jsme si nechali konkrétní tipy:

Základem každé kuchyně jsou bezpochyby hrnce. Ty Tescoma vyrábí z prvotřídní nerez oceli a s extra silným sendvičovým dnem. Nedílnou součástí celku jsou ergonomické úchyty zajišťující snadnou manipulaci. V nabídce najdete varianty pro všechny typy sporáků.

hrnce-tescoma

Bez grilovací pánve se možná obejdete, ale byla by škoda, neposunout přípravu steaků ryb či špízů na vyšší úroveň. Grilovací pánve Tescoma se speciální profilovaným povrchem pro pohodlné grilování se ve vaší kuchyni rozhodně neztratí. Připalování zabraňuje antiadhézní povlak Teflon Classic a perfektní kontakt s varnou plochou garantuje zabroušené dno.

Přidat komentář