Vibrační technika sklidila v naší firmě značný úspěch

Kvalitní vibrační technika se v naší firmě rozhodně neztratí. Služeb zejména univerzálních hutnících strojů využívám takřka neustále. Je přitom jedno, zda si klient žádá hutnění zeminy, živičných povrchů či dokonce zámkové dlažby. S moderními hutnícími stroji a jejich příslušenství jde totiž práce vždy skvěle od ruky. Naši zaměstnanci se s těmito velmi moderními pomocníky naučili pracovat téměř okamžitě. Ze všeho nejvíce si pochvalují naprosto klidný chod desky, který zaručuje 100 Hz vibrátor a také zaoblené hrany samotné hutnící desky, které při hutnění živice nenechávají vůbec žádné stopy. Zapomenout ovšem nesmím ani na odtlumenou rukojeť proti vibracím ze stroje, která je k nezaplacení obzvláště tehdy, když se strojem pracujete celý den.

Vibrační technika se pevnou a velmi jednoduchou konstrukcí

Vibrační technika v podstatě slouží zejména k technologickému zpracování různých zrnitých a nelepivých materiálů, které mají nízký podíl prachových složek. Obrovskou výhodou těchto strojů je, že mají velmi jednoduchou konstrukci a jsou pevné. Tudíž se s nimi skutečně velmi dobře manipuluje, což je v pracovním presu naprosto nezbytné. Další výhodu spatřuji také v tom, že tyto stroje mají velmi nízkou spotřebu pohonných hmot a jsou skutečně nenáročné na jakoukoliv údržbu. Vibrační techniku, kterou jsem nakoupil před dvaceti lety bych stále s menšími problémy mohl používat i nadále, kdybych ovšem nechtěl investovat do modernizace svého podnikání a také pracovních strojů.

Doplňky k vibrační technice jsou velmi snadno dostupné

Vibrační technika ke své činnosti potřebuje také hned několik nezbytných doplňků v závislosti na tom, pro jaké účely byla zakoupena. Pokud například zákazníkům hutníme zámkovou dlažbu, je nutné si pořídit vhodnou tlumící desku a podobně. Rovněž pokud chceme zahájit například řezání povrchů před samotným zahájením výkopových prací či různých oprav třeba na vozovce, musíme sáhnout zejména pro řezačce spár, která se pro řezání různých betonových a také živičných povrchů používá. V tomto případě se dá rovněž dokoupit vhodný diamantový kotouč či například počítadlo motohodin.

Přidat komentář