Tematická house party je vždy lepší. Co si pohlídat, aby dopadla na výbornou?

Uspořádat akci, na kterou budou hosté vzpomínat jen v dobrém, je kumšt. Bez předchozích zkušeností se snadno dopustíte přešlapů, které se neodpouští. A proto na to jděte chytře – připravte party na konkrétní téma. Vyberte si vhodnou příležitost a pomocí pozvánek hosty upozorněte na fakt, že by měli dorazit v příslušném outfitu.

Jaké téma zvolit?

Tématická párty je fenomén a není snad nikdo, kdo by odmítl pozvání. Na vás bude vymyslet ideální téma. Pro inspiraci jsme připravili přehled nejoblíbenějších: Hawaj, Halloween, rozlučka se svobodou, Valentýn, Vánoce, maškarní, párty v bílém… Možností je neomezeně, záleží čistě na vaší fantazii a příležitosti.

Dekorace, dekorace, dekorace

Tematickou párty dělají především stylové dekorace. Pokud dům vyzdobíte ve specifickém stylu, hostům spadne čelist a nechají se strhnout atmosférou. U specializovaných prodejců jako OLO.cz seženete vše potřebné – od potištěného jednorázového nádobí přes nástěnnou výzdobu až po balónky a helium.

Propracované jídelní menu

Rozhodli jste se pro party v halloweenském stylu? Kromě odpovídajících dekorací zapracujte na jídelníčku a servírujte chuťovky, které umocní atmosféru. Dortík v podobě typické dýně a nejrůznější hororově laděné zákusky zkrátka vypadají skvěle. V tematickém duchu lze vytvořit jakékoliv menu. Na internetu je inspirace víc než dost, stačí jen zadat ta správná klíčová slova.

Nepodceňujte doprovodný program

Vyzdobený dům a prohýbající se jídelní stůl jsou pevným základem nezapomenutelné party. Přesto si dopředu sestavte program – i kdybyste ho nakonec nevyužili a hosté se bavili po svém, je dobré ho mít v záloze. A nezapomeňte ani hudbu, protože právě tematický playlist dodá akci na atmosféře a dostane na parket i ty, kteří mají tendenci posedávat.

Přidat komentář