Sháníte kvalitní overlock? Nakupujte u českého specialisty

Overlock je šicí stroj, který sešívá a začišťuje švy. Hodil by se vám a pošilháváte po akčních nabídkách v supermarketech? Jakkoliv je cena atraktivní, je třeba si uvědomit, že je vykoupena mrzkou kvalitou přístroje a absencí servisu. Prodavač vás neseznámí s nastavením a funkcemi přístroje. V případě poruchy nepočítejte s rychlou opravou – proces reklamace se bude táhnout pěkně dlouho. Raději se poohlédněte po specializovaném prodejci, který vám dá vybrat z mnohem širší nabídky šicích strojů a zároveň zajistí komplexní servis se vším všudy.

V České republice a na Slovensku patří k absolutní špičce firma STRIMA. Největší prodejce šicích strojů strojů zastupuje také renomovanou značku JANOME, která je momentálně považována za jednu z top značek v segmentu hobby.

Šicí stroje JANOME jsou velmi spolehlivé a disponují množstvím skvělých funkcí. Stroje se vyrábí v závodech s certifikáty ISO, mají celokovovou základnu, prvotřídní patentované chapače a robustní konstrukci. Pro začátečníky a uživatele vyžadující snadnou obsluhu jsou ideální šicí stroje s kovovými CB kyvnými chapači. V nabídce nechybí ani šicí stroje s rotačními chapači s tichým chodem a širokou škálou stehů. Dále také šicí stroje s ramenem dlouhým až 28 cm a možností šířky cik caku do 9 mm. Za pozornost stojí také automatický odstřih nitě u strojů střední třídy, zabudované horní podávání a kvalitní LED osvětlení. Budete-li šicí stroj používat často, poohlédněte se po vhodném modelu v řadě Professional, která se kvalitou blíží k průmyslovým strojům.

Strima však nenabízí pouze šicí stroje značky JANOME, ale také dalších 146 značek. Z pozice zákazníka se můžete spolehnout na individuální přístup a nadstandardní služby. Společnost disponuje sítí vlastních showroomů, které najdete v Praze, Brně a Prostějově. Na 900 m² výstavní plochy si prohlédnete zboží a necháte si ho předvést kvalifikovaným personálem. K dispozici jsou i nejdražší modely – Strima na svém webu neslibuje nic, co nemá fyzicky skladem.

Pro vybrané produkty platí speciální servis „Door to Door“. V případě poruchy stačí zavolat na linku a prodejce obratem zařídí svoz, opravu a odvoz.

Zboží si lze vyzvednou na více než 100 odběrných místech v rámci sítě PPL a samozřejmě osobně na pobočkách s možností přikoupení dalších produktů. Pokud hodnota objednávky překročí 2 420 Kč, pak je poštovné zdarma. K dalším výhodám patří možnost nákupu na splátky bez navýšení u vybraných modelů.

S výběrem vám pomůže ochotný personál na některé z poboček a při nákupu přes internet online poradce. O zaškolení a servis průmyslových strojů se starají vyškolení mechanici. Potřebujete snad další důvody, proč se vydat na nákup šicího stroje k největšímu českému a slovenskému prodejci?

Přidat komentář