Perský koberec může být součástí každé moderní domácnosti

Perský koberec je ručně tkaný koberec původem z Íránu. Má velmi dlouhou historii, první koberce se tkaly více než 2000 let před naším letopočtem, největší rozmach však zažil mezi 16. a 18. stoletím. Vyrábí se z vlněné nebo hedvábné příze. Vyznačuje se zajímavými, často květovými vzory. Oblíbené jsou po celém světě. Vyzdobte si jím svou domácnost také vy.

Proč perský koberec?

  • Přes dlouhou historii se jedná o moderní koberec, který dobře doplní každou domácnost, ať už máte staré či úplně nové vybavení. Vzhledem k velkému výběru barev a vzorů si vybere skutečně každý.
  • Dodá místnosti punc originality.
  • Perský koberec je umělecké dílo tkalcovského mistra, každý kus je cenný originál.
  • Vyznačuje se vysokou odolností, vydrží vám skutečně dlouho.
  • Snadno se udržuje, jednoduše se čistí.
  • Je z přírodního, zdravotně nezávadného materiálu.

Kde koupit perský koberec?

Při koupi perského koberce si musíte dát pozor, abyste koupili kvalitní originál, a ne nějakou napodobeninu zhotovenou v několika kusech či dokonce v celé sérii. O pravosti může vypovídat cena – u perských koberců se pohybuje vysoko – ale není to nutné pravidlo. Dbejte proto na to, abyste si vybrali věrohodný obchod. Spokojené zákazníky má firma Buchara fungující na českém trhu už od roku 1994. Věnuje se čistě perským a orientálním kobercům. Buďte si tedy jisti, že se v tomto ohledu skutečně vyzná.

Firma dováží moderní koberce z Íránu, Turecka, Afghanistánu, Pákistánu a Nepálu. Ke každému koberci dodává certifikát pravosti, abyste si mohli být jisti, že se nejedná o falzifikát. Součástí služeb je také poradenství s volbou vhodného koberce. Chcete, aby zvolený kus dokonale zapadl do vašeho domova? Přineste s sebou do obchodu fotografie interiéru a znalí zaměstnanci vám poradí, který koberec se k vám bude nejlépe hodit.

Přidat komentář