Nechte se uhranout krásou dřevěné podlahy BARLINEK

Dřevo je unikátní přírodní materiál, který má v interiéru čestné místo. V posledních letech se jím obklopujeme ještě o něco více než v minulosti a nedáme dopustit na dřevěné podlahy. Ty sice nepatří k nejlevnějším, ale představují investici, ze které se bude těšit i následující generace. Samozřejmě platí, že i mezi podlahovými krytinami ze dřeva panují kvalitativní rozdíly, a tak je nanejvýše vhodné vybírat opatrně, s rozvahou. Některé značky jsou ovšem trefou do černého za všech okolností. K těm nejlepším patří BARLINEKdřevěné podlahy se 150letou tradicí.

Výjimečnost dřevěné podlahy BARLINEK poznáte na první pohled. Je krásná a vzhledem evokuje bezprostřední blízkost přírody. Zároveň nabízí jedinečné vlastnosti, pro které se do ní okamžitě zamilujete a budete po ní našlapovat s ještě větším nadšením. Stejně jako 200 milionů lidí v 55 státech po celém světě.

Dřevěná podlaha BARLINEK je 100% přírodní. Ekologický způsob výroby a likvidace přitom není vykoupen kompromisem vůči základním parametrům. Ty jsou naopak vynikající: nejoblíbenější třívrstvá dřevěná podlaha nabízí příjemný povrch, tichý došlap, stabilitu, skvělou odolnost vůči teplotním výkyvům a možnost instalace podlahového topení. Potěší vás i naprosto bezproblémová pokládka.

Třívrstvé dřevěné podlahy BARLINEK krásně voní a vydrží v interiéru dlouhé desítky let (výrobce poskytuje 30letou záruku). Případné nedostatky lze vyřešit renovací. Nabídka čítá více než stovku stylových vzorů, mezi kterými najdete parkety klasického vzhledu i velmi exotické kousky a nevšední úpravy. Vybere si každý bez ohledu na styl bydlení.

Nechte si poslat vzorek zdarma a přesvědčte se o výjimečném charakteru dřevěné podlahy všemi smysly. Více se dozvíte na barlinek.cz.

Přidat komentář