Moderní provázkové záclony sluší každému interiéru

Hledáte stylový doplněk, který ve vaší domácnosti nastolí příjemnou atmosféru? Vsaďte na moderní provázkové záclony, které snoubí estetickou a praktickou funkci. Poskytnou vám ochranu před nepříjemnými slunečními paprsky, slouží jako bariéra proti hmyzu a navrch vypadají skvěle.

Vhodně zvolená provázková záclona předčí klasické dekorace, a pokud ji zkombinujete s dalšími doplňky, dosáhnete neuvěřitelně působivého výsledku.

Klasickým záclonám neodzvonilo, ale proč nevybočit z cesty a nezapůsobit na ostatní něčím neotřelým? Záclony z provázků jsou originální a mohou zdobit i okna, ve kterých jsou závěsy či žaluzie. Stačí si vybrat správnou barevnou kombinaci – k mání je množství odstínů v mnoha rozměrových variantách.

Vybrat si provázkovou záclonu, která perfektně zapadne do vaší domácnosti, není vůbec těžké. Příliš širokou záclonu nařasíte a dlouhou zase zkrátíte nůžkami. Případně si objednáte záclony na míru a odpadne vám nutnost komplikovaného zakládání.

K nejžádanějším barevným kombinacím patří čisté bílé provázkové záclony. Popularitě se těší pro svou univerzálnost a možnost kombinace s libovolnými dekoracemi a nábytkem. „Nejjistější“ volbou jsou záclony ze 100% polyesteru, protože si dlouhodobě udrží původní vzhled a nevyblednou.

Žádané jsou také záclony v červené, zelené a modré barvě – působí vesele a vypadají dobře v kombinaci s bílou provázkovou záclonou. Do slavnostně laděných interiérů jsou jako stvořené záclony prošívané stříbrnou nití.

Velkou výhodou provázkových záclon je přirozené odpuzování nepříjemného hmyzu. Za zmínku stojí také možnost využití co by závěs do dveří.

Bohatou nabídku kvalitních provázkových záclon nabízí specializovaný internetový obchod Vesardi.cz. Prodejce nabízí jednobarevné i vícebarevné záclony a v neposlední řadě také vizuálně zajímavé záclony s korálky.

Přidat komentář