Loewe TV aneb Je libo Mercedes mezi televizemi?

Každý segment elektroniky lze rozdělit do několika tříd. Co se týče televizorů, na trhu je široké spektrum značek a většina spotřebitelů slyší na ty známější. Důvod je prostý, méně známé brandy totiž obvykle přísluší modelům nižší třídy – televizorům s podprůměrnými vlastnostmi, mrzkou životností a poněkud fádním vhledem. Německá značka Loewe, byť se s ní možná setkáváte poprvé, mezi ně rozhodně nepatří. Prémiové kousky oslňují špičkovou technologií a špičkovým designem. Jsou jako stvořené do reprezentativního interiéru.

Televizory Loewe jsou často prezentovány jako Mercedesy mezi televizemi. Fajnšmekři dávají takovému přirovnání za pravdu, ovšem lidé, kteří značku doposud neznali, bývají v rozpacích. Proč byste měli utratit podstatě větší částku, než na jakou jste u zboží dané kategorie zvyklí?

Loewe televizory jsou jednoduše výjimečné. Značka si renomé vybudovala kombinací mimořádné kvality a nadčasového designu. Navíc nejde o značku, která by byla na trhu teprve krátce – naopak se může chlubit velmi dlouhou historií sahající až k prvopočátkům výroby televizorů. Bez nadsázky lze říct, že zařízení mají trvalou hodnotu, a to i navzdory rychlému vývoji technologií. Loewe je vždy o pár kroků před většinou konkurenčních značek, proto modely stárnou mnohem pomaleji.

Kde televizory Loewe seženete?

O jedinečnosti televizorů Loewe se můžete přesvědčit na vlastní oči v pražském showroomu společnosti AVcenter.cz – specialisty na top audio a tv techniku. V nabídce najdete cenově dostupnější modely jako Loewe bild 1.43 a 2.49 (úhlopříčky 45” a 49”), ale také vlajkovou loď Loewe bild v.65 DR+ se 164 cm úhlopříčkou, technologií OLED a zvukem o výkonu 2×40 W. Další slova jsou zbytečná, protože tohle se zkrátka musí vidět na vlastní oči – teprve potom pochopíte, proč milovníci ostrého obrazu nedají na německé inženýrství dopustit.

Přidat komentář