Kvalitní česká lana, provazy a prádlové šňůry

Jsou věci, které by neměly chybět v žádné domácnosti. Třeba jako lano, provaz či prádlová šňůra. Ale kde se po daném sortimentu poohlédnout? Najdete ho v domácích potřebách, vybraných hobbymarketech a v internetovém obchodě tradičního českého výrobce. Preferujete-li kvalitu za dobrou cenu, zvolte poslední možnost. A nepřestávejte číst, protože vám prozradíme, co konkrétně v aktuální nabídce Delany najdete.

Co je to lano?

Lano se skládá z poměrně velkého množství vláken, na jejichž pevnosti a soudržnosti závisí jeho celková pevnost. Praktické využití je velmi pestré – uplatňuje se v mnoha oborech.

Prádlové šňůry

Bez prádlové šňůry byste neměli na co pověsit prádlo. Ačkoliv je tento pomocník nenápadný, o to je potřebnější. A proč byste se měli pozastavit nad kvalitou? Protože prádlová šňůra musí vydržet časté výkyvy počasí, a navíc i poměrně vysoké zatížení.

Motouzy

Jak zajistit balík, svázat materiál apod.? S motouzem je to snadné. Tenké provazy patří k nejpotřebnějším výrobkům daného sortimentu a nachází využití doma i v pracovním provozu.

Autolana

V autě nesmí chybět autolano. Delana samozřejmě dbá na přísné normy a vyrábí vysoce kvalitní lana, která jsou pevná v tahu i trhu a odolná vůči oděru.

Švihadla

Nedílnou součástí sortimentu jsou také švihadla. Populární cvičební pomůcky pro malé i velké odpovídají ergonomickým normám a vydrží dlouho v dobrém stavu i navzdory každodennímu používání. Jsou vhodné pro děti i vrcholové sportovce.

Rohože

Díky rohoži zůstane bahno a jiné nečistoty před prahem vašeho bydlení. Rohože od Delany vypadají jednoduše, ale přesto jsou esteticky zajímavé. Navíc vynikají pevností a odolností.

Zemědělské provazy

Provazy používané v zemědělství to nemají snadné. Jsou namáhané a musí dlouho vydržet. Ty od Delany jsou právě takové.

Bližší informace najdete na www.delana.cz.

Přidat komentář