Jaký bytový textil patří do dětského pokoje?

Zařizování pokoje pro nejmenší může být s dobrým nápadem zábavné. Pokud nejsou ratolesti příliš malé, mohou se s vámi podílet na výběru dětského koberce, povlečení, prostěradla i deky. Strávíte dohromady spoustu času a společnými silami vyčarujete pokojíček snů.

V dnešní době je nespočet možností, jak postupovat. E-shopy nabízejí nepřebernou nabídku bytového textilu. Záleží jen na vašem vkusu a přání dítka.

Pro holku, či kluka?

V první řadě je nejdůležitější vědět, zda bude pokoj určen pro chlapce anebo dívku. Je naprosto jasné, že se od toho bude odvíjet kompletní výběr. Malí nezbedové si jistě zamilují dětský koberec silnice, protože ten nikdy nevyjde z módy. Na něm si mohou kluci hrát dlouhé hodiny a budou pěkně od podlahy v teple. Pokud máte syna a dceru v jednom pokojíčku, jistě budou nadšeni z kusového koberce s motivem člověče nezlob se, letiště, města s pláží, farmy se zvířátky a skákacího panáka. Děvčátka si zamilují trendy z Ledového království. V nabídce nejlepších prodejců jsou také dětské koberce s oblíbenými pohádkovými postavami, jako jsou Krteček, Star Wars, Minions, Cars, Želvy Ninja. Minnie a Mickey Mouse.

I děti chtějí mít útulno

Základní částí pokojíčku pro potomky je pohodlná postel s kvalitním prostěradlem a povlečením. Při výběru povlečení se můžete vyřádit. Je možné zvolit hladké i krepové. K dostání jsou dnes kousky do postýlek pro miminka i větších dítek. Vybírejte povlečení s motivy filmových hrdinů a zvířátek, či modely se svítícím efektem. Samozřejmě vám nesmí chybět dětské prostěradlo froté, mikroplyšové, mikroflanelové, bavlněné anebo jersey.

K dokonalosti chybí už jen dětské deky, které si můžete objednat stejně jako další bytový textil na internetových stránkách Vesna. E-shop má vše skladem, disponuje více než 50 kamennými prodejnami a pyšní se expresním dodáním zboží.

Přidat komentář